Reakcia na: zakaznik #246158:
Spravíš alternatívny grafikon pre maratón pol roka vopred. Paráda. Si jednička.Akurát, že za ten polrok sa ti hlavný grafikon pomení natoľko, že zistíš, že ten alternatívny môžeš robiť na novo.
ale keď zadám slovo vŕšky samostatne, tak mi ho prečíta normálne.
jozin
Sukromnik si v prvom rade spocita, ci mu ta praca navyse prinesie nejaky zisk. Ak nie, tak je to zbytocna praca (presne ako si napisal) a rozhodne ju nebude robit.