Reakcia na: Vladimír #24622:
ale vlado, to je zas hlupy argument. ja si osobne myslim, ze nazvy typu "hodzovo namestie, centrum", "kutlikova, technopol" alebo "rajska, tesco" by neboli odveci... sluzili by orientacii cestujuceho a v niektorych pripadoch by sa z nich aj tak dali vytrieskat prachy
Som totiž vskutku alergický na SADistické názvy typu "niečo čiarka niečo" (A,
napr. Partizánska, Globtel a pod. Najideálnejší je jednoslovný názov, maximálne dvojslovný ak sa jedná o názov odvodený od niečoho čo sa pomenúva dvoma slovami (napr. Námestie hraničiarov).
). Aj ked hadam su tie zmluvy uzavrete len na dobu urcitu. Ale v principe proti oslavam nie som.
galiyosha
Re #24612 hroch: Ja si myslim, ze nehovoris bludy, ale urcite by to prinieslo niekolko komplikacii, ktore by sice zdaleka neboli neprekonatelne, ale vola na ich prekonanie by sa asi nenasla. :-|