Reakcia na: 810zssk #245403:
Nebolo by lepšie na Segnáre odkloniť 30, ktorá by potom mohla obojsmerne zachádzať aj k Tescu Lamač namiesto 63? Vyžadovalo by si to iba nejaké lokálne úpravy parkovania a 30 by potom bola plnohodnotný lamačský vymeták. 63 by obslúžila Pridánky a 37 by zostala ako expresný spoj z centra.
Ak ale budú ťahať trolejbusy do Lamaču, tak to bude chcieť jednu nosnú t-bus linku, resp. asi sa tam odkloní 42ka, čo by ale bola riadne dlhá trasa.
.
not.my.god
Ešte mi napadlo v súvislosti s linkou 37 a systémom akým obsluhuje od Lamača po Most SNP zastávky a akým linka 30, že či by nebolo žiadúce to zjednotiť pri týchto dvoch linkách, resp. zreorganizovať to kvantum liniek v Lamači vrátane 23, 36 a 123 (viem, že 36ka tam nepremáva ale spolu s 23 a 123 sa motajú cez Bory).