Toto sa mi lúbi http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&styl=8&u=f4f0f0edf4f0f0f2&no=4&id=27302aeef3f021f7f4f2f621
Prečo to nedostávali/nedostávajú aj naše CNG Karosy. Veď to musí znižovať odpor a tým znižovať aj spotrebu?
Prečo to nedostávali/nedostávajú aj naše CNG Karosy. Veď to musí znižovať odpor a tým znižovať aj spotrebu?
Samozrejem výstavba dialníc prebieha naďalej podľa plánu. Ale aj tak ich budú mať skôr ako my. Teda neviem kedy to chcú naši dokončiť, ale určite neskôr. Neviete kedy?
Vladimír
Bratislavčania, sorry za mimobratislavský OT
Re #24517 J: Dopravný magazín som kupoval, kým sa dal kúpiť v stánku. Keď ho zo stánkového predaja stiahli, prestal som ho kupovať, takže neviem ako je to teraz, ale dosť dlhú dobu (pred rokom ešte určite) sa v DM objavovali články z PO a KE, ktoré zasielal dnes už náš iMHD-ácky kolega Vlado Pastucha (nick = Ikarus). V podniku vedeli, že to posiela, ale zjavne žiadnu aktivitu, aby sa posielalo viac a aby to posielali oni, nevyvinuli.
Re #24518 hroch: No to zas musím povedať, že nie celkom súhlasím. Zatiaľ všetci ľudia, ktorých som spoznal v jednolivých našich DP majú skutočne svoju prácu radi. Prečo to s našou dopravou potom takto vyzerá je zväčša dôsledok toho, že mnohí z nich po 8 hodinách v práci už nemajú chuť sa ešte voziť po meste a hľadať nedostatky, či jednoducho vidia veci zo svojich postov inak. Napokon, musím povedať, že obyčajní cestujúci a často ani dopravní nadšenci nemajú problémi, s akými vecami musia títo pracovníci zápasiť, čo ich často vyčerpáva tak, že na užitočnejšie veci nemajú čas.