Reakcia na: S499.1023 #242585:
Tak odhmlenie cez AC je iná vec. Tam to ma zmysel, akurát treba z auta na chvíľu vystúpiť. 🥶 Teraz mam na to špeciálne tlačítko a vtedy vetraky pusti naplno. Ale len na okná. Natáčači existujú stále.
treba počkať a zo stropu sa spustí diskogula.
samkoh
A prípadne pri veľkom dúbravskom tescu tu: https://goo.gl/maps/y3XdgLom4SmeZh7e7 ? Tie parkoviská sú síce prioritne na iné účely, ale prípadnej nočnej zmene v dúbravskom Tescu by mohlo stačiť to malé parkovisko pri severnej stene Tesca a v noci snáď veľa návštevníkov Horského parku nie je.