Reply on: S499.1023 #242585:
Nuž, v civilizovanom svete majú garáže, a tie sú aspoň temperované... "Vozovňa" v našom bratislavskom svete je len odstavná plocha so všetkými negatívnymi dôsledkami!
treba počkať a zo stropu sa spustí diskogula.
samkoh
A prípadne pri veľkom dúbravskom tescu tu: https://goo.gl/maps/y3XdgLom4SmeZh7e7 ? Tie parkoviská sú síce prioritne na iné účely, ale prípadnej nočnej zmene v dúbravskom Tescu by mohlo stačiť to malé parkovisko pri severnej stene Tesca a v noci snáď veľa návštevníkov Horského parku nie je.