Reakcia na: diky #242534:
Tak ako mesto + NDS (v prípade prepojenia s poliankami) + Tesco by sa na to mohli zložiť. A určite by šli na to zobrať aj eurofondy ak by sa to spravilo bezbariérové a s cyklocestou.
iba ak samotný obchodný dom
aj tak sa najbližší rok nič neudeje a potom určite podľa iného ako tu našej diskusie. A možno sa potom ozaj prekope celá lokalita už s ohľadom na fungujúcu nemocnicu BORY + spoplatnenú diaľnicu.
si
druha vec je, ze si treba uvedomit ze z potravin, masa a podobneho sortimentu sa milionarom asi nestanes a cely ten prijem je v tych malych obchodoch taktiez tvrdo odrobeny (obvykle tam pracuje cela rodina ktora ani nema kedy ist spolu na nejaku dovolenku)