Reakcia na: diky #242518:
"do obchodov sa nechodí každý deň" A čo keď v obchode pracujem? Čo keď mám dieťa a rodinu a chodím do obchodu každý deň? MHD má byť ľuďom k dispozícii a Tesco Lamač musí mať obslužnosť. Celkovo nechápem tieto teórie, ktoré sa tu plodia, keby mali nastať zmeny, tak to bude všetko kvantitatívne podložené štatistickou analýzou a rozborom cestujúcich. Dopravný podnik sa od posledných volieb posunul poriadny kus ďalej a sú tam ľudia, čo naozaj vedia čo majú robiť a ako to robiť.
Podla mna zastal zotrvacnostou na rovine.
diky
Inak 30 by bolo dosť ťažko odkloniť na Zečák z dôvodu, že pri ŽST Lamač to obsluhuje aj časť Dúbravky, tým by sa im zobrala časť kapacity. Lamač by potreboval skôr vymeták, ale lepší ako linka 130 t.j. aby poriešil nielen lokalitu Zečák ale aj Klanec + Rajtákovu....