Reakcia na: si #242486:
čo ti to budem dookola vysvetľovať, prispôsobíš si to podľa svojho. To by si musel viac rozumieť tej geopolitickej a právnej situácii vtedy. Nechcem ďalej pleveliť všeobecnú diskusiu.

!
si
svojho casu bola v ustave zakotvena aj jedina politicka strana a von z ustavy by sa to nikdy nedostalo keby to vsetcia brali tvojim pristupom...
mne osobne to nevyhovuje a tak sa situaciam kde som k tomu nuteny vyhybam ako sa da (a preto ma napriklad v MHD nestretnes v sucasnosti ani nahodou)
avsak ked to prirovnavas ku kradezi, tak to mas dost popletene.... prirovnat by sa to dalo skor k tomu, keby vo vozidlach MHD mali povolene jazdit len stranici (clenovia KSC) a ostatni mali chodit pesi, a nejaky nestranik by si dovolil nastupit.... z toho by podnik poskytujuci dopravne sluzby mal presne rovnaku skodu....
(alebo z inych krajov sveta kde sa odlisne spravaju k roznym etnicitam alebo muzom/zenam by sa dal najst podobny priklad)