Reakcia na: Andy #242387:
V Bratislave takýto "pes" pobehoval za vodičmi na hlavnej stanici a volal sa Milan. Raz niekomu ušiel s autobusom. Pamätníci pochopia.
Osobaky stale maju dialnicnu znamku.
Andy
https://eu.usatoday.com/picture-gallery/travel/experience/2021/10/23/meet-boji-dog-exploring-turkeys-cities-boat-train-and-bus/6141426001/