"Zimné počasie pomerne dobre zvládajú trolejbusy a električky. „Väčší problém bude, keď sa sneh začne topiť. Vlhkosť preniká do elektrických obvodov, ktoré potom skratujú," vysvetlil Vladimír Rafaj z divízie elektrických dráh."
Ty koxo...
A este som sa docital, ze vdaka zamrznutej vyhybke na radlisnkeho sa stalo 50 minut.
Tak sa zas potvrdilo pravidlo, ze kazda zima je v DPB prva...
Ty koxo...
A este som sa docital, ze vdaka zamrznutej vyhybke na radlisnkeho sa stalo 50 minut.
Tak sa zas potvrdilo pravidlo, ze kazda zima je v DPB prva...
fobust
"V hlavnom meste Slovenska intenzívne sneženie predovšetkým ráno spôsobilo spomalenie dopravy a meškanie spojov. "Autobusy meškali od päť do pätnásť minút. Jazdilo sa pomalšie a opatrnejšie ako po iné dni," hovorí riaditeľ rezortu prevádzky a techniky dopravného podniku Bronislav Weigl. Ešte väčšie meškanie a odklon od pôvodnej trasy mali bratislavské električky. Spôsobil to zatlačený sneh v jednej výhybke."
Elektricky su zasa najnespolahlivejsie.