Pozerám, že na ceste už máte prekvapko
https://www.facebook.com/martin.rybansky.526/posts/149079990270246
https://www.facebook.com/martin.rybansky.526/posts/149079990270246
https://www.facebook.com/martin.rybansky.526/posts/149079990270246
kecho
Pokial viem, sprava ma byt proste kratka a jasna, ziadny zbytocny balast. Aspon kedysi sa to tak ucilo...