Reakcia na: jozin #234060:
Pokiaľ bude v centre za polovičný čas, tak si myslím, že nebude mať problém sadnúť do električky
- nie, teraz to myslím úplne vážne. Režim, keď niektoré E linky končili skôr ako ostatné sme tu už mali a pamätám si, že všade (aj na tomto fóre) to bolo o večnom vyplakávaní, prečo práve táto linka končí takto skoro.
si
v casoch ked som pred cca ~5 rokmi takto dochadzal do prace (raca-borska), som to autom dvere-dvere vedel spravit za cca 25-30 minut jednym smerom
ci verejna doprava ma sluzit len na dochadzanie do centra; a inam len pre tych co nemaju auto alebo maju privela casu ?