Reakcia na: N/A #232536:
Otokar jazdi aj na zapade EU, tak az taky zly nemoze byt. Nemci si davaju pozor co kupuju, ked tak nekvalitu posielaju len k nam. Len SORke sa nejako moc na tom zapade nedari., kto vie preco.
,kde som dal info zo zastupitelstva.
ivanbuto