Mne sa na tych navrhoch nosneho systemu nepaci, ze ziaden (len ciastocne Reming) neuvazuje so zeleznicou (S-Bahn) pre prepravu v meste. Ak sa ma riesit nosny system, malo by byt definovane predpokladane percento nosny system / vlak / elektricka / autobus / trolejbus / bicykel (?) v hlavnych prepravnych smeroch. Preto by som asi hlasoval za Reming.
Sarko
V tom tiež tkvie problém bratislavskej električkovej siete. Všetci si hovoria, že ešte horšie je to v takých Košiciach a každý je spokojný. Keď to porovnáme len s niektorými českými električkovými prevádzkami, rozdiel je priam priepastný...