Reakcia na: ratataj #230752:
No, pamätám takú okoloprevratovú 4/12, vyšla z vozovne na Zlaté Piesky, tam mala prestávku, spravila kolo a zo Zlatých zasa do vozovne. Bolo to robené na mieru pre jednu slobodnú mamičku ale tá medzitým z DPB odišla a služba sa tešila medzi prostým vodičským ľudom mimoriadnej popularite - vstávať kvôli trom a čosi hodinám bolo fakt super. Takže to spravidla dostala záloha a zvyšok si dosedela na výpravovni.
Viko
To radšej minúť omnoho menej na prestavbu HlSt a scivilizovanie Vinohradov... A keď budeme mať pocit, že nám strašne chýba nejaká trať bližšie novému downtownu, nech sa radšej vyjedná premávka po existujúcej infraštruktúre cez prístav k Pribinovej.