Reakcia na: S499.1023 #230675:
Tretí krát píšem, že neodoberám ale mne to poslal jeden známy, ktorý zmýšľa rovnako ako vy, len ste protipóly, ktoré chorobne vidia konšpirácie na tej druhej strane a úprimne mi lezie na nervy každý extrém. Ten mail som dostal preto, že mám byť údajne "Vallovec" z dôvodu, že som sa Valla zastal pri dobrých riešeniach. Slobodne môžem na ľubovoľný počet percent súhlasiť a nesúhlasiť s kýmkoľvek a vice versa to dopriať aj komukoľvek inému je priam povinnosť za predpokladu, že nie som nejaký zapálený zväzák, natierač atď. A máte pravdu aj a síce, že oháňanie sa slobodou a demokraciou ako sa komu hodí je bohužiaľ syndrómom čoraz viac ľudí a združení. Avšak mne to nezdôrazňujte, plačete na nesprávnom hrobe.
?) nepáčia, môžeš pokračovať v držaní slova a nechodiť sem. A Benčík robí záslužnú činnosť.
dostala papuľovanú a zavrela okno
810zssk
a) Vobec nie je zrejme ci s tym Rybansky ma nieco spolocne.
b) Neda sa proste zobrat dve ceny, prepocitat na kus a je vybavene. Treba zohladnit veci ako je vybava (Bratislava uz dlhsiu dobu obstarava vsetky busy vo vysokej vybave - co je samozrejme spravne, aj ked to ma dopad na cenu), objem zakazky (vacsia zakazka = vacsia zlava), alebo podmienky (udrzba, zaruka a podobne). Nechcem tvrdit ze sa tam nic nekale nedialo, ale vyzaduje si to hlbsiu analyzu nez nahodne nabuchanie cisel do Excelu.