Reakcia na: S499.1023 #230660:
Pane, chorý ste bohužiaľ vy s Vašim "chlpáčom" a tým čo ste napísali. Z toho webu neodoberám mailom nič a vôbec so nenechávam spamovať mail newsletterom z akéhokoľvek webu, aj keby mi mali za to platiť. M vlastný rozum na to aby som sa rozhodol kedy si čo prečítam. Nakoľko žijeme v demokratickej a slobodnej spoločnosti, tak nezakazujem svojim známym čítať a poslať mi čo chcú a pod. pokiaľ to nie je v rozpore s Ústavou SR a zákonmi SR a pod. alebo nejaké nevkusné perverznosti. Ak ste tam našli niečo, čo je v takom rozpore, tak to nemám problém nahlásiť, resp. aby som nebol udavač slizký, tak upozorniť admina webu na to. Dobrú noc a čistú myseľ prajem
dostala papuľovanú a zavrela okno
dns.mk
Ak je toto pravda, tak celé to stepovanie na námestiach a tlačenie na Ficovcov a spol. aby zbalili kufre bola snáď top fraška uplynulých 3 rokov. Koho potom mám ako znechutený a po X-tý krát oklamaný volič voliť? Mám voliť sedenie pred telkou, či mám stráviť pol roka pred voľbami lustráciou všetkých kandidátov na všetlých kandidátkach ako ŠtBák? To sa nedá nikomu veriť? Veď to je chorý svet, ak je teda naozaj stav takýto (dúfam, že nie je ...). Alebo je to zámer dohnať to do stavu, že voľby sa budú vyhrávať postupne uz iba pri 10%-nej účasti skalných a príbuzných/kamarátov, ktorých motivácia je jasná ako malá násobilka? Logiku to dáva. Menej zúčastnených = menej námahy na ovplyvnenie voličov, pretože je rozdiel musieť ovplyvniť 200 000 voličov na víťazstvo a inē 1 500 000 voličov.