Reply on: mirec240 #230658:
Kladiem ich na rovnakú úroveň ako akékoľvek iné médiá ako Sme, Pravda, Denník N, HN, Markíza, JOJ, RTVS a preto si prečítam čokoľvek aby som vedel. Keď to môžu čítať SISkári alebo nejakí mediálni pozorovatelia, tak ja snáď nie som menej alebo viac, aby som nemohol tiež. A ak vy súdite, že je ten web konšpiračný, tak ho lúskate viac ako ja. Takže vlastne idete mňa diskriminovať, že vy si môzete čítať, čo chcete ale napríklad ja už nemôžem? To sme tu mali takéto inkvizície a hony na čarodejnice ...
dostala papuľovanú a zavrela okno
dns.mk
Ak je toto pravda, tak celé to stepovanie na námestiach a tlačenie na Ficovcov a spol. aby zbalili kufre bola snáď top fraška uplynulých 3 rokov. Koho potom mám ako znechutený a po X-tý krát oklamaný volič voliť? Mám voliť sedenie pred telkou, či mám stráviť pol roka pred voľbami lustráciou všetkých kandidátov na všetlých kandidátkach ako ŠtBák? To sa nedá nikomu veriť? Veď to je chorý svet, ak je teda naozaj stav takýto (dúfam, že nie je ...). Alebo je to zámer dohnať to do stavu, že voľby sa budú vyhrávať postupne uz iba pri 10%-nej účasti skalných a príbuzných/kamarátov, ktorých motivácia je jasná ako malá násobilka? Logiku to dáva. Menej zúčastnených = menej námahy na ovplyvnenie voličov, pretože je rozdiel musieť ovplyvniť 200 000 voličov na víťazstvo a inē 1 500 000 voličov.