Ten dochodca na zelenej historickej "elektricenke" ma fakt dobru fotku 
A kam sa vytratili vsetky vodicky, uz som prekliate dlho ziadnu nevidel???

A kam sa vytratili vsetky vodicky, uz som prekliate dlho ziadnu nevidel???
)
Andy
A s tou kartou som to myslel tak, ze vo fore sa musi pisat o mhd, tak ta karta sa uz nachadzala v trolejbuse