Reakcia na: omg123 #228873:
Už druhýkrát taký išiel,trojdverový.V zadu nemá nijaké čísla ,iba v predu sor znak. Ide ticho ako elektrický ale hlavný je interiér pre cestujúcich. Na čo stáť keď sa dá sedieť. Išiel o 16:15 včera.
) by sa to dalo:
https://goo.gl/aU29SX
MatejBA
Takze vyrastie nam nove centrum s vyskovymi budovami, obchodnym centrom, s moznym dalsim rozvojom stavieb v okoli pristavu a neodporucaju tadial trat lebo...?
A vidim, ze hned v dalsom riadku sa vyjadril Mato a povedal co som si myslel