Reakcia na: MatejBA #228763:
No nestanem.Pretože podľa mňa ,zaberiem po sediačky rovnako miesta ako keď stojím. Ale ak by už bola taká strašná situácia ,tak jednu mladú by som na kolená zobral sadnúť.
Dúfam, že sa tieto vozidlá nasadia na nové expresné linky.
MatejBA
Narozdiel od teba totiz VIEM a CHAPEM, ze primestska verzia autobusu, ako ma napriklad SlovakLines pri Ivecu je N-E-V-H-O-D-N-A. A vies preco? Lebo nemame tolko autobusov ani vodicov, aby sme tu znizenu kapacitu nahradili.
Znova k elektrickam - 30T ma 52 miest na sedenie, 29T ma 69 miest. A na 4 kazde rano, co nou idem, vidim, o kolko ludi realne viac do nej nastupi. Takze tu neklam, ze tie sedacky su len dobre a ze ja som proti ludom aby sedeli (a hlavne ked akela tu trepne kravinu hodnu dunca).
Pre mna za mna nech tie sklapacie sedacky su, ale kurna nech tie lemry z nich palia tam, kam by ich poslal Melisko, pokial je autobus plny!