BIDka potichu zacala s rusenim optimalizacie, zatial na Zahori:
https://www.idsbk.sk/oznamy/18101011300001axu1-zmeny-cestovnych-poriadkov-regio-bus-od-14-10/
https://www.idsbk.sk/oznamy/18101011300001axu1-zmeny-cestovnych-poriadkov-regio-bus-od-14-10/
MatejBA
Druha vec je, ze ci ten miting splnil vsetky zakonne nalezitosti na protest/strajk/zhromazdenie (bolo to vobec ohlasene na prislusnom urade/magistrate ak slo o protest?) - su tam nejake pravidla a napriklad ja tiez nemozem ist s 50/100 kamaratmi len tak niekam na ulicu a protestovat. Rovnako nemoze hociaky odborovy zvaz vyhlasit strajk len tak bez rokovania ci ohlasenia.
Takze prosim vysvetli mi, ako porusil DPB ustavu, aby som to aj ja pochopil