hm ... nie ze by som chcel kritizovat uroven oficialnych stranok dpb, ale ked sa v informaciach o neobsluhovanych zastavkach vyskytnu cisla liniek, ktore uz skoro rok neexistuju
- "Stromová" na Stromovej ul., smer Kramáre (Bárdošova) ( linky 206, 207, 209, 212, 219, 518)
dalej 44 a 62 na dlhych dieloch a myslim ani 149 uz nechodi ;-))) co vy na to?
- "Stromová" na Stromovej ul., smer Kramáre (Bárdošova) ( linky 206, 207, 209, 212, 219, 518)
dalej 44 a 62 na dlhych dieloch a myslim ani 149 uz nechodi ;-))) co vy na to?

Martin (Praha)
dělám průzkum jak je doprava bezbariérová v České
republice (hlavně v Praze) a také na Slovensku.
Na jaře chci navštívit Bratislavu a zjistit jak jste na tom, pro to bych uvítal více informací o
této problematice zvláště z Vašeho hlavního města.
Vím, že máte 1 Ikarus 412, ale co trolejbusy?
Máte nebo pánujete nakupovat nějaké 21Tr-ky, vždyť
u nás staré 14Trm-ky nakupují už jen Pardubice,
jinak všechno nízkopodlažní. A co tramvaje? Zkoušely se u Vás nějaké ASTRY, nebo od ČKD RT6N/S? Potřebuju zjistit jak budete obnovovat v Bratislavě vozový park v příštích 10-ti letech. Díky za informace (martinfaf@atlas.cz nebo do této diskuse) Bezva stránky.