Reakcia na: david1 #225687:
Preco nie? Bavime sa predsa o zmene dopravneho znacenia, ktora je cela hypoteticka. Bez zmeny dopravneho znacenia ziaden zakaz nemoze byt zavedeny. Ci uz tym znacenim bude znacka "zakaz vjazdu", alebo znacka "pesia zona" (s prislusnym vyznacenim typov vozidiel a casu kedy im je vjazd povoleny) nemeni nic na hypotetickosti tejto debaty.
N/A
Nové GTW sa so starým spojiť nedá. A mať pri moderných vozidlách takúto zálohu si nedovolia ani Švajčiari, ktorí nakupujú nové len presne podľa potreby vozidiel a staré robia zálohu.
Takže to celé vyzerá ako odmena pre ...... za krovie v súťaži na pantery. Ale v tejto politickej situácii to už ani neprejde.