co teda ale vobec nechapem ,tak to je ak niekto hani blavacky dopravny p. Tak pre porovnanie:ako by ste sa vy studaci z Bratislavy zatvarili,keby ste cez letne prazdniny(cely jul + cely august), pocas vsetkych vikendov platili cele cestovne a zlavy by ficali akurat od 2. septembra do 30.juna.DPB ma aspon nejaky system v niektorych veciach na rozdiel od SAD .
Lebo keby niekto videl ake popelnice su este schopne(?) jazdy napr. v sad bratislava ,ci dun.streda .... (sedem rokov kazdy den-to robi svoje)
A tie nove busy kupene pre sad v priebehu poslednych dvoch rokov za vela nestoja.Podla mna sa Karose ani trochu nevydarili.
Lebo keby niekto videl ake popelnice su este schopne(?) jazdy napr. v sad bratislava ,ci dun.streda .... (sedem rokov kazdy den-to robi svoje)
A tie nove busy kupene pre sad v priebehu poslednych dvoch rokov za vela nestoja.Podla mna sa Karose ani trochu nevydarili.
a ked to vyturboval, tak na ****dilly circus ledva tocil ten sofer, to nebola sranda.

Turbo
dnes som videl 7053! Konecne vysla z ustrednych dielni. Bola na linke 14/?, ani som ju neodfotil (vysla by blba fotka), ale SMSku dostal d3k0, ktory (snad) poslal Petra P. aby ju cvakol. HE! Inac ma aj kozenku na oknach a vyzera ako nova tak ju usime odfotit kym ju najake sproste hovado nepocmara.