Wacky>
dik za opravu.Samozrejme 2409.
Inac:je okrem nateru /reklamy/ aj nejaka motoricka uprava?Mal som totiz ten pocit po cca20 minutach jazdy:-)
dik za opravu.Samozrejme 2409.
Inac:je okrem nateru /reklamy/ aj nejaka motoricka uprava?Mal som totiz ten pocit po cca20 minutach jazdy:-)


Turbo
dnes som videl 7053! Konecne vysla z ustrednych dielni. Bola na linke 14/?, ani som ju neodfotil (vysla by blba fotka), ale SMSku dostal d3k0, ktory (snad) poslal Petra P. aby ju cvakol. HE! Inac ma aj kozenku na oknach a vyzera ako nova tak ju usime odfotit kym ju najake sproste hovado nepocmara.