s hostom je to sranda .Na jednom compe fici ako besny (asi preto , ze je tam opera) , no na druhom drhne a poriadne (asi preto,ze je tam netscape -fuj)
a ked to vyturboval, tak na ****dilly circus ledva tocil ten sofer, to nebola sranda.
13sk
dik za opravu.Samozrejme 2409.
Inac:je okrem nateru /reklamy/ aj nejaka motoricka uprava?Mal som totiz ten pocit po cca20 minutach jazdy:-)