Reakcia na: 810zssk #225350:
Tak TEN-T je samostatný rozpočet Európskej Únie určený na rozvoj transeurópskych sietí. Ono je nepodstatné, už nech k financovaniu Filiálky ,tunel je určené čokolvek, pravda je taká, že najbližších 20 rokov to nikto nezaplatí. Bohužial.
barack40
Aj vrámci jedného dňa je doprava dosť nárazová. Na jednej strane sú tu hluché časy (väčšinou 03:00 - 08:00 a 15:00 - 19:00), kedy toho jazdí málo a neraz sa niekoľko hodín nepohne ani koleso, v iných časoch ide aj niekoľko vlakov na odhlášku po sebe (medzi ÚNS a Petržalkou sa čaká na odhlášku asi 8-9 minút, na Rusovce 10-12 minút). Vyťaženejší je úsek ÚNS - Nové Mesto, keďže z ÚNS je veľa východiskových a končiacich vlakov (+prístav).