Reakcia na: Ike #225136:
Tych miest v centre je velmi vela.A ak by Mickiewiczka a Ul.29.augusta po Špitálsku boli pre IAD uzatvorene a vytvorila sa pesia zona v podobe ako ju pozname z Mariahilfestrasse. Spolu s tymto https://www.archinfo.sk/diela/studentska-praca/flexibilne-mesto-obchodna-ulica-studentska-praca.html by to mohla byt šťavnata oblasť a druhé centrum Bratislavy.
Lenze na taketo prestavby mame zle spolocenske zriadenie ? Na toto treba totalitu ? ?

810zssk
Ovela viac by som podobne iniciativy privital napr. na Namesti SNP, alebo na v clanku spominanej Stefanikovej. Moj velky urbanisticky sen je pesi bulvar s elektrickou od hlavnej stanice az do Petrzalky (samozrejme s tym ze na par miestach by sa krizovala cesta - Hodzko, Safko..).