Reakcia na: C4H8Cl2S #224930:
Pre mna za mna moze mat statny dopravca aj 0% vykonov a moze byt zruseny. V pohode to zvladnu robit sukromni dopravcovia, spravidla za menej penazi a efektivnejsie. Stat nech ma dopravnu autoritu ktora bude urcovat cestovne poriadky a tarify. Jazdit to moze hocikto.
Troll
http://ec.europa.eu/regional_policy/index.cfm/sk/funding/special-support-instruments/jaspers/
http://jaspers.eib.org/