Reakcia na: Ike #224910:
Tie IC vlaky ZSSK sú, celkom úprimne povedané, lepšie ako RegioJet. Lenže keby ich nechali bezdotačnému Jančurovi, mohli naprieť svoje úsilie práve do tých rýchlikov.
A bude to dlho obchvatom, a centrom ešte horšie...
Ike
Tie IC ZSSK vlaky sú úplne porovnateľnŕ s RJ, v drobnostiach lepšie a iných drobnostiach horšie. Čo sa už nedá povedať o rýchlikoch.