To Volvo je fakt dobreeee, ale asi aj
dost draheeeee /sak je to Volvo.../ A Rakusaci
/ci kde to bolo/ si to mozu dovolit, my asi
tazko...
D3K0>>> Ja ta uprimne CHVALIM. Viem co je to
pisat kody... a... nechcelo by sa mi
dost draheeeee /sak je to Volvo.../ A Rakusaci
/ci kde to bolo/ si to mozu dovolit, my asi
tazko...
D3K0>>> Ja ta uprimne CHVALIM. Viem co je to
pisat kody... a... nechcelo by sa mi
Bon-Cu
linka 61 /aspom dufam/ na letisko ma vykreslane lietadielko u davno...
Martinae>>> By som chcel videt, ako das "Dlhe F"
/primatora/ do monteriek
ze niaky DPB funguje :-)))))