d3k0: Do kelu neide mi odoslat mail na tvoju adresu tak aspon takto. Dam sa na tie informacie o MHD, ale bol by som rad, keby sme sa este predtym stretli a prediskutovali to. Neviem ako ti to vyhovuje, ja mam v stredu este nejake zalezitosti v skole a potom by som mal vediet ako dalej ohladom jednej skusky. Ja ti skusim poslat este ten mail.
Dnes mam zatial 2 informacie:
- vozen 2204 na linke c. 83 po tom co rano premaval v spicke v popoludnajsej spicke bol nahradeny voznom c. 2821
- vozen 2305 na linke c. 34 mal pravdepodobne mensie problemy a musel odist do vozovne, ale po dvoch vynechanych kolach sa vratil naspat. Posledne polkolo z Racianskeho myta do Dubravky ho nahradil vozen c. 2933.
Dnes mam zatial 2 informacie:
- vozen 2204 na linke c. 83 po tom co rano premaval v spicke v popoludnajsej spicke bol nahradeny voznom c. 2821
- vozen 2305 na linke c. 34 mal pravdepodobne mensie problemy a musel odist do vozovne, ale po dvoch vynechanych kolach sa vratil naspat. Posledne polkolo z Racianskeho myta do Dubravky ho nahradil vozen c. 2933.
.
Turbo
stojim si na zastavke *** pri Slimaku smerom do mesta. Vidim ako sa na mna ruti T6A5 7943+44 na linke 5/1. Pri prejazde krizovatkou v posledny moment navesti "volno" pusitl piesok a tak-tak zastavil pri oznacniku a kudol prachu sa prehnal zastavkou ! :(((. Bol som cersatvo okupany a uz som mal plne vlasy prachu ! :(( Dosiel som teda k nemu a ze co to malo byt !? A on mi na to ukazal knihu vozidla kde boli same zapisy ze voz nebrzdi. Povedal ze 7943+44 ma ist v blizkej dobe do ustrednych dielni kde mu okrem ineho maju vymenit vsetky trakcne motory. Ale ten piesko ma nastval. Koxso, toto nech nerobia! Ved si predstavte take Racianske myto, kde je vela ludi a pustit im piesok! Teda! Ale ked som ho "sprdol" tak isiel pomalicky, cca 35 km/h a uz nepieskoval. Aspon po racko, kde som vystupil.
d3k0>
6601 uz dosla?????????? ja som mysle ze zajtra! Dufam ze ju niekto cvakol. Ja som nevedel...