Reakcia na: Kanarcan #219286:
K bodu 3. Menší počet zamestnancov v DPB nie je argument? Tiež by neboli náklady súvisiace s náhradnou autobusovou dopravou...
ale to som si už netrúfol napísať, že v roku 2007 si niekto dovolil postaviť takú zlú vec ako je električka a dokonca v roku 2009 k dobudovať druhú vetvu
munww
Ja dávam električkám 20 rokov života. Veď ak dovtedy bude funkčná MHD a bicykle a elektrobicykle budú mať svoje vlastné cesty nie je dôvod na diskusiu. Veríš, že tak bude?