Reakcia na: david1 #218419:
Prečo mi otrieskavaš o hlavu 95, keď nikde neuznávam jej väčší prínos? (Aj keby sa petičníci na hlavu postavili, elina ponúka násobne viac možností.) Mne išlo o to, že hádam sa dá v roku 2016 zrealizovať také riešenie, ktoré prestane cestujúcich odpudzovať a začne ich lákať do novej vetvy nosného systému - aj na úkor abus liniek cez mosty, bez ohľadu na to, aký zúfalý "štandard" máme v iných prestupných uzloch. Výhovorku nikdysatonerobilo fakt neuznávam.
Zas a znova, výraznejšie meškania nežiadam čakať. Môj záujem je len v tom, aby pre pár sekúnd/metrov vodiči neutekali pred svojimi zákazníkmi.
Viko
To, že keď sa na Farského stretne nadbehnutá 95 a oneskorená predchádzajúca elina, električkári pravidelne sabotujú prestup, by som ešte pochopil. Ale rovnakým spôsobom neumožniť prestup z vlastného prípoja je vrchol a nové dno. Keď už vodiči nevedia nedlabať na ľudí dobrovoľne, nech sa im napíše povinné čakanie. Ako keby nutné molecovanie krížom krážom nebolo dosť...