Reakcia na: mathre #218400:
"Na účely tejto vyhlášky sa rozumie:o) vlakom skupina dráhových vozidiel dopravovaná najmenej jedným hnacím dráhovým vozidlom alebo samostatné hnacie dráhové vozidlo, alebo traťový stroj s vlastným pohonom označený predpísanými návesťami, ktorý ide podľa cestovného poriadku alebo podľa pokynu osoby, ktorá riadi dopravu na dráhe; na električkovej dráhe alebo trolejbusovej dráhe postačuje, že vlak ide s vedomím osoby, ktorá riadi dopravu na dráhe,"
?
7ross7
https://dennikn.sk/633790/regiojet-si-od-historickeho-spolku-pozical-dva-vagony-z-ndr-chybali-mu-supravy/
?