To ze automat sa svojvolne bez suhlasu zakaznika rozhodne zadrzat peniaze je samozrejme zle. Lenze to je dosledok pristupu "tonetreba" ked sa upozorni na problem vopred. Spravny postup v Bratislave je spustit nepodarok, nechat sa zdrbat mediami, potom navonok vymyslat vyhovorky (dazd ako dovod chybajucej feature je top!) a interne plakat a navela navela to za dalsie peniaze dat dorobit. Len preboha to nespravit poriadne.
Pritom je to tak jednoduche: Zakaznika sa spytat ci ma stale o listok zaujem aj v pripade ak automat moze vydat len poukaz + umoznit vyplatenie penazi aj na ucet (a ROVNO o tom informovat, nemat to ako utajenu moznost).
Zas dobry napad zle realizovany.
Mimochodom, preco DPB nestacilo 7 mesiacov na vyriesenie terminalov do automatov?
Pritom je to tak jednoduche: Zakaznika sa spytat ci ma stale o listok zaujem aj v pripade ak automat moze vydat len poukaz + umoznit vyplatenie penazi aj na ucet (a ROVNO o tom informovat, nemat to ako utajenu moznost).
Zas dobry napad zle realizovany.
Mimochodom, preco DPB nestacilo 7 mesiacov na vyriesenie terminalov do automatov?

Ámos
2. To co pises, ze mozem kritizovat som aj kritizoval, nic viac. Treba citat pozorne.
3. Ak si takto kupi listok turista v sobotu a v nedelu odchadza, akym sposobom si vybavi vratenie penazi? Oddide s trpkym pocitom, ze v BA ma okradli.