Reakcia na: Error 0x007 #213740:
Aj tak je v Kosiciach je EmTrest najlepsi, tam tie ich "tabule" vypadavaju hocikedy a milion inych blbosti. Este ze mame len tie automaty...
Myslel som tie co su na kraji pri sebe (to by malo kolko, 218 mm?) ?
1435 mm, 1000 mm, tych 1217 mm ci kolko (vnutro + vonkajsia) a ako bonus vonkajsia + vonkajsia ?
Petto
http://www.dpb.sk/o-podniku/aktuality/dpb-prinasa-novy-produkt--40-minutovy-sms-cestovny-listok--/