Reakcia na: nakavicku #213737:
3 MHD? Hm, to by som aj ja chcel vidiet ? Mimochodom: "mhd" nema kridla, nemoze preletiet ponad zapchu. A semafory sa tiez neriadia podla "mhd". A ani na zastavkach ziaden dispecer nekontroluje, aby do "mhd" nastupil vzdy ten isty pocet ludi...
Myslel som tie co su na kraji pri sebe (to by malo kolko, 218 mm?) ?
zakaznik
https://imhd.sk/ba/doc/en/4641/How-to-get-to-Devin-Castle-by-public-transport