Reakcia na: 810zssk #213352:
Stále si myslím, že sa to s úpravou chr N61 trochu prešvihlo, ideál by bol niekde medzi pôvodným a súčasným stavom.Okrem toho odvtedy došlo ku skráteniu cyklov niektorých CSS v noci.
Je to samozrejme anonymné. V prípade záujmu Vás poprosím kontaktovať na email: lea.kucerova@gmail.com
S499.1023
A teraz vážne: Na označníku by (aspoň podľa mňa) nemalo byť žiadne konkrétne vozidlo ale symbol, niečo ako kríženec minibusíku s lanovkou v IDS JMK.