Dnes som cestoval SOR-kou Slovak Lines, ktorá má dosť výrazne poškodené (prasknuté) sklo na prvých dverách, takže cestujúci sa môže nechtiac zraniť... Aké sú pravidlá kedy môže vyjsť vozidlo s cestujúcimi na linku? Navyše na Záhorie zobrazoval na vonkajšom transparente číslo linky 4xx, takže nesprávne...
.. sliedim tu a kradiem nápady, pomrvím ich a potom aby ste nadávali
ross
Návrh na premenovanie Starého mosta na Most Janka Kráľa. No ja neviem preco, premna zamna nech je to aj Most Chucka Norrisa...?