Reakcia na: Petto #210926:
pamatáš utópia, zatrolejovania 32 cez CSU?...prečo nie utópia vrchné posjenie eliny
obchádzka najviááác
obchádzka najviááác
...
minimálne po šafko by vozla dosť balíky ľudí
N/A
Letenka do Berlína bola v akcii po 7,50€, teraz Berlín, Atény 10€. A to stačí kupovať 10 dní dopredu...
K našej MHD, dnes ráno cesta Miu KV - Hl. St. som označoval lístok 6.09 a prišiel som do cieľa 6.38. Takže polhodinový lístok už nekúpim, aby som neriskoval cestu načierno. Ale nejde vôbec o cenu lístka, ktorý mi preplatia. Nabúce radšej autom za 10 minút, zaplatím si benzín, pneumatiky, poistku, olej a ušetrím 20 minút. Čas má tiež hodnotu.