Reakcia na: tomastomas23 #210832:
Dobré bude vysvetľovanie, keď prestúpiš zo zmeškaného spoja a stihneš už následný spoj, ktorý nebude mať meškanie a tam ťa budú kontrolovať. Podľa mňa by sa mala kontrola zameriavať na kontrolu zonácie a čas by mali kontrolovať iba preto, či nemáš lístok zo včerajška.

Ike
1. Budú zastávkové automaty na výdaj lístkov aj v okresných mestách a väčších obciach?
2. Plánuje sa demontáž terčíkov "BID" na zastávkach v BA a montáž oranžových terčíkov s číslami prímestských liniek?