Reakcia na: semele #210726:
Nie, takýto lístok (platiaci pre psa, či batožinu) platí tri hodiny. Tu... http://imhd.sk/ba/doc/sk/10021/Preprava-zvierat.html
...je to posledná veta. Neni to myslím zas taká veda ? (oproti niektorým iným novým otázkam)
Peon
Možno ste tak ako ja zabudli zakliknúť pri objednávke na eshope dopravcu spôsob platby (napr. cardPay, ePlatby VUB, TatraPay atď.). Potom by Vás to už po kliknutí na "Ďalej" malo pustiť k dokončeniu objednávky.