Reakcia na: Ike #209792:
Tak tomu sa žiaľ nevyhneme... keď môže Nový Čas písať o tom, ako niekto po piatich rokoch nepozná podmienky SMS lístka a dostal pokutu.
Listok do 5 zon maju realne ceny.

Pretoze prave si obrovskemu mnozstvu cestujucich znizil cenu.
Valec
Tá info o dvojitom započítavaní zóny 100 bude tiež súčasťou každého jedného lístka, cenníka, na žltých automatoch.... a to vždy minimálne aj v angličtine.