Dnes som sa viezol v kinderku na 93 a musím povedať že dlho som sa tak nezasmial
V strede noveho mosta ..(http://goo.gl/P4l6fy) (http://goo.gl/vjQ6i2)
V strede noveho mosta ..(http://goo.gl/P4l6fy) (http://goo.gl/vjQ6i2)
LUK
tu sú zvýraznené trasy liniek a zastávky, po prepnutí na štandardnú vrstvu uvidíš aj domčeky