Reakcia na: volod #206660:
myslím že SAD žilina ešte nejaké karosy má v zálohe pre prípad potreby ale všetky tieto sú už viacmenej vyradené, posledné karosy čo sa stále používajú sú pravdepodobne len ako záložné vozidlá, ináč ostatok len karosy C954E a potom iveca crossway
Jan Vartas
http://imhd.sk/ba/galeria-media/update/9046/maratonske-odklony-mhd-30-3-2015/135695/1053-na-konecnej-Autobusova-stanica-pocas-konania-maratonskeho-behu.html?&ref=ba%2Fgaleria%2Fupdate%2F9046%2F30-3-2015-maratonske-odklony-mhd.html%3F