Reakcia na: Ámos #205500:
Podľa mňa čím neskoršie tým lepšie nakoľko značná časť bude rovnaká s 30T nech to vychytajú na tomto prototype a nech ostatné sú menej poruchové
tak im zavolaj, že stojí čierna X6 v BUS pruhu na Šancovej, prípadne na tri-štyri vozidlá nemenovanej TAXI služby na Kollárovom námestí, ktoré stoja na jednom vyhradenom mieste tak, že blokujú celý chodník ?
(teda, pri objektivnej zodpovednosti a neznamosti pachatela (vodica) je majitel, a to je ina kapitola). Ak sa nezhodnu ucastnici na zavineni, je tu stale policia. Takze stale nevidim dovody.
Ámos
ako je mozne, ze tu casom overenu konstrukciu, dvojmotrovu 15Trku zalomilo rovnako ako ten kus polnohospodarskej techniky. To urcite J&T zaplatili vodicovi, aby to nabural.... ?