Reakcia na: 810zssk #202625:
Zle som pochopil Ikeovu otázku - ja som ju pochopil tak, že kde sa majú radiť vozidlá MHD, ktoré nebudú buspruhom pokračovať. Odpoveď na jeho otázku znie samozrejme správne tak, ako si napísal Ty - okamžite do priebežného.
Ike
1) Bus pruh Pražská, pripojenie z Kramárov. Myslíte si, že vodiči IAD by sa mali radiť do priebežného pruhu hneď ako je to možné, alebo by mali ísť až na jeho koniec a tam sa radiť?
2) Bus pruh Pražská - Šancová - môžu ho využívať vodiči odbočujúci na Štefanovičovu ulicu ešte pred križovatkou?
3) Bus pruh na Panónskej ceste na nadjazde ponad D1 a Einsteinovu. V prípade ak sa vodič vo štvorlístku otáča do Auparku, môže využiť celý BUS pruh?